Cinematic corner of Carnivora publishing

All movie projects are ready to watch, scroll down and find out which one you would like to see. Or use menu list which will take you right into selected one.

Jump the pain
Facehunger Without Face
Atlantis

Jump the Pain

An electronic music clip to Jump the pain song by Warscikle. Uncompromising vision of future, where all that remains from humanity are humans themselves. Roting in front of ubiquitous stream of entertainment, love, emotions and careful guidance. Well, that's enough for introduction, you'll just have to watch it on your own. For more informations visit Jump the Pain project webpages here.

Facehunger Without Face

A music clip to Without Face song from Facehunger trilogy by Trox. Damned King returns to his former kingdom seeking vengeance in cold dark and distant space. For more informations visit Facehunger Without Face project webpages here.

Atlantis

Atlantis an animated movie documentary tells the truth about the fall of legendary mythical ancient civilization. Inovative way of dealing with historical facts through claymation make this movie an excellent choice for anny occasion from evening "calm-down movie" to wedding gifts. Enjoy the most epic documentary. For more informations visit Atlantis project webpages here.Hledání

Objevte tajemství Carnivorských archivů, prolistujte dávno zapomenuté plány a anály. Stačí jen vepsat co hledáte, podívat se do slunce a nahlas vyslovit "渇しても盗泉の水を飲まず" pak už jen stisknout tlačítko "Dělej". Na to co spatříte vzápětí do smrti nezapomenete.

Novinky Emailem
Sociální netwoři Rich Site Summary Máte v oblibě Carnivorské články? Zůstaňte v kontaktu s Carnivorou a buďte informováni ihned co nový článek porodíme! Upište se našemu RSS krmítku a budete prostě IN! Žádné tweety, jednoslovné zprávy, systémová hlášení. Jen opravdové články.Zůstaňte v obraze co do novinek ze světa open-source a free softwaru, především však jejich použití. V kontaktu se světem experimentálního filmu, speciálních efektů, animací a CG dostupné pro každého (kromě Pepika). Google+ Spojte se s námi na Google+ a buďte informováni o všem co se v Carnivoře šoustne. Facebook Zpřátelte se s námi na Facebooku a ... a tak Vimeo Fandíte Vimeu? Výborně, my taky, pojdmě se potkat tam! Budem se těšit. YouTube Preferujete YouTube, pojďme se náhodou potkat tam! Pokud byste si nás přidali, vůbec by to nevadilo, ale žádný tlak. Myspace Navštivte náš profil na MySpaceu Stumble Upon Doporučte stránku na Stumble Upon! Klout Přidejte se k nám na Kloutu. Twitter Pojďme štěbetat spolu! Přidejte si Carnivorský pablšing na Twitteru. Digg Sdílejte svůj úžasný zážitek z Carnivory na Twitteru Delicious Sdílejte Carnivoru na Delicious. Velmi nám tím pomůžete. Reddit Sdílejte své dojmy na Reddit GMail Napište nám! Někdy to i čteme a sem tam i odpovídáme. Diskuzní fórumNejlepší způsob, jak zůstat v kontaktu s Carnivorou, je navštěvovat fórum. Zde se to vše odehrává. Přidejte se k nám pomozte nám evovlovat pomocí vašeho pohledu a názoru na věc. Ne
Česky | Anglicky
Crossings Diagnosis Zizkov